Обіцяне продовження щодо пуску однофазного насосу Pedrollo JSWm 15 MX

 Нагадуємо - ACSST-210 було змонтовано у цьому приямку П`ЯТЬ років тому. Окрім зовнішнього огляду, ніхто жодних профілактичних заходів перші три роки не проводив. Звичайно ж виходячи з давньої народної мудрості : "А чого лізти, воно ж працює?". Але цього року електрична частина спробувала почати жити "своїм життям", вмикаючись та вимикаючись коли заманеться. Насосну станцію було демонтовано та витягнуто з приямку для досліджень. Що виявилось: - груша ціла, плавний пуск - також без відхилень. Корозія знищила тільки реле тиску PM-5, яке однозначно потребувало заміни на нове. Також іржа не подавилась фланцем, проївши в ньому дірочку. Проте після повернення насосної станції на місце, "зажили своїм життям" патрубки.

Шановні, радимо перевіряти кожний фітінг та стик після розборки-зборки системи. 

Недбалість призвела до халепи - після успішного тестового пуску все ніби запрацювало.... але струмінь води вирвався з ущільнювача та потрапив прямісінько на "бойовий" пристрій м`якого пуску, який відпрацював 5 років. Вода абсолютно закономірно вивела електроніку з ладу /див. приклад/. Заміна AST також була вимушеною.

Послідовність заміни наведено у фотоматеріалах. Знову ж таки - абсолютно нічого складного.

однофазный насос Pedrollo Pedrollo JSWm 15 MX приямок Вимикаємо живлення насосної системи. Техніка безпеки має бути дотримана.
процес заміни залитого водою ACSST-210 на новеньке AST1-210 фото 2 Воду можна не зливати.
Cтавимо закоротку на клеми "Пуск/Стоп". Від`єднуємо по черзі проводи від клемника старого ACSST-210.(ноги "N", "LINE", "COMP").
Прикручуємо дроти від реле тиску до клем однофазного пристрою нової моделі - AST1-210.  (ноги "N", "LINE" та "MOTOR")
Увага - клеми нового AST1-210 та старого ACSST-210 не співпадають!
Тому будьте уважними при підключенні! ( "N", "LINE" та "MOTOR").

Бігунок підстроєчника залишаємо у поз.1 /заводське налаштування, 40% початкової напруги, що є стандартним для насосів/

Кріпимо новий пускач до стіни. Вмикаємо в мережу. Насолоджуємось відстуністю блимання.

 

Увесь процес заміни залитого водою ACSST-210 на новеньке AST1-210 продовжувався хвилин з сім. Дроти були використані ті ж самі.

Після першого вмикання / воно на відео не записувалось, а раптом "щось не те"?/, записали кілька фрагментів відео. На поведінку стрілки манометра заміна пристроїв не вплинула. Лампи також не блимають при пусках насоса.
Залізти до приямку з осцилографом також не вдалося тому, що осцилографи досить рідко використовуються у сільському господарстві.

Запуск однофазного насоса після заміни плавного пускача.